Elektronické zabezpečovacie systémy

Dnes sa už asi ani jedna novostavba nezaobíde bez elektronického zabezpečovacieho systému. Aký je dôvod?

Strach pre krádežou alebo vandalizmom. Bojíme sa o svoj majetok a snažíme sa ho chrániť všetkými možnými cestami.

Jednu možnosť Vám ponúkame aj my!

Ponúkame, projektujeme a inštalujeme výhradne produkty od spoločnosti JABLOTRON Slovakia s.r.o. Sme certifikovaná montážna firma, ktorá Vám ponúkne nielen montáž ale aj celkový návrh, projekciu a záručný a pozáručný servis 24 hod NONSTOP!

Prečo sme sa práve zamerali na produkty od spoločnosti Jablotron? Odpoveď je jednoduchá. Špičková kvalita, neprekonateľný design, skoro neobmedzené možnosti realizácie systému, bezkonkurenčná záruka až 7 rokov (Jablotron 100) na bezplatné opravy periférií v servisnom stredisku Jablotron a jedinečný výmenný reklamačný systém.

Čo všetko tento systém ponúka?

 • Zabezpečenie objektov – drôtové a bezdrôtové (Novinka JABLOTRON 100, domový systém Oasis )
 • Zabezpečenie vozidla (GSM/GPS autoalarmy ATHOS, GPS monitoring vozidiel)
 • Domáca automatizácie pomocou zabezpečovacieho systému ( bezdrôtové termostaty a ovládanie spotrebičov, GSM ovládanie kúrenia, závlahy, brán...)
 • Monitor dychu NANNY (chráni život bábätka, spoľahlivá pestúnka)
 • Požiarna ochrana pomocou zabezpečovacieho systému

Zabezpečenie objektov

JABLOTRON 100 - Úplne nový alarm s prevratným systémom ovládania je komplexné riešenie určené nielen na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ale integruje v jednom jadre aj funkcie inteligentného riešenia domu. Alarm umožňuje variabilne využiť zbernicové a bezdrôtové systémové prvky. Pružne sa prispôsobí nárokom na zabezpečenie rozsiahlej firmy, ale aj potrebám domácností a zároveň zostáva veľmi jednoducho a zrozumiteľne ovládateľný.

Tieto naoko nezlučiteľné požiadavky sú uspokojené revolučným patentovaným systémom ovládania, pochádzajúcim z vývojárskej dielne Jablotronu. Nové na tomto alarme nie je len ovládanie, ale celá jeho architektúra. Rozsah komponentov, variabilita počtu periférií, zbernicové usporiadanie, nový bezdrôtový komunikačný protokol, možnosti komunikácie a vzdialeného servisného i užívateľského prístupu z neho robia nadčasové riešenie elektronického zabezpečenia. Alarm s revolučným ovládaním JABLOTRON 100 získal veľtrhu CONECO 2012 v Bratislave a ocenenie odbornej komisie na výstave AMPER 2012 v Brne.

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

Viacej informácií o jednotlivých perifériach systému Jablotron 100

Ceny typových inštalácií

Ďaľšie benefity k systému JABLOTRON 100 získavate so službou Bezpečnostná SIM.
Bezpečnostná SIM je unikátna služba, súčasťou ktorej je aj najvýhodnejšia SIM karta pre alarm Jablotron.

Výhody využívania Bezpečnostnej SIM

 • neobmedzený prístup do Webovej samoobsluhy pre diaľkovú kontrolu, ovládanie a bezpečnú archiváciu prevádzky alarmu vrátane zobrazenia fotiek zachytených pri poplachu
 • trvalý dohľad nad funkcionalitou alarmu, v prípade straty kontrolného signálu odošle server zákazníkovi upozorňujúcu SMS
 • poistenie škody až do výšky 80.000 € v prípade zlyhania či prekonania alarmu
 • rozšírenie záruky na 7 rokov bezplatných opráv komponentov alarmu v stredisku Jablotronu
 • možnosť ovládať a kontrolovať alarm z mobilného telefónu alebo tabletu užívateľa
 • bezplatné odosielanie SMS a e-mailov z účtu zákazníka vo Webovej samoobsluhe

Podmienky prevádzky bezpečnostnej SIM a jej vlastnosti

 • v mesačnom poplatku je zahrnutých 50 SMS správ a dátová komunikácia pre bežnú prevádzku alarmu, cena za komunikáciu navyše: 10 centov za SMS a 10 centov za minútu hovoru pre všetky siete v SR
 • služba je fakturovaná štvrťročne, mesačný poplatok je len 2,99 € bez DPH
 • pri aktivácii služby na štartovacej SIM karte dodanej v alarme je aktivačný poplatok 0 €
 • funkčnosť SIM je garantovaná - upozorníme na omeškanie platby, na vysoký účet, či možnosť optimalizácie poplatkov zmenou v nastaveniach komunikácie rovnako ako na jej prípadné vypnutie
 • služba Bezpečnostná SIM je určená výhradne na použitie v dodanom alarme, pri použití v inom zariadení môže byť zablokovaná
 • v prípade použitia inej SIM karty v alarme, nie je možné využívať vyššie uvedené výhody

Detailné podmienky poskytovania služby Bezpečnostná SIM sú dostupné na www.jablonet.net, prípadne na tomto odkaze. Uvádzané ceny sú bez DPH.

Domový systém Oasis – Najrozšírenejší inteligentný domový zabezpečovací a komunikačný systém. Systém Oasis je navrhnutý podľa najnovších európskych noriem a dokáže s Vami komunikovať v slovenskom jazyku.
Ponúkame komplet servis a podporu okrem systému Oasis aj pre staršiu radu alarmov Jablotron 60.Mám záujem o alarm

Zabezpečenie vozidla

Asi najspoľahlivejším spôsobom zabezpečenia vozidla je dodatočne montované elektronické zabezpečenie. Iba kvalitný autoalarm dokáže dostatočne ochrániť vozidlo samotné, ale aj jeho vnútorné vybavenie. Spoľahlivé zariadenia majú s priateľnou cenou sú porovnateľné s mechanickými zabezpečeniami vozidiel, ale poskytujú omnoho širšiu ochranu a ovládateľnosť prvkov vozidla.

Autoalarmy od Jablotronu môžeme rozdeliť do troch základných skupín.

 1. Klasické autoalarmy – plnia štandardnú funkciu ochrany vozidla pred odcudzením alebo poškodením vozidla
 2. GSM autoalarmy – klasické autoalarmy, ktoré umožňujú ovládať ovládacie prvky automobilu cez mobilný telefón a získať o automobile informácie
 3. GPS/GSM autoalarmy – okrem identických vlastností ako GSM umožňujú aj monitoring vozidla cez GPS, prípadne tvorbu knihy jázd

Okrem zabezpečenia od Spoločnosti Jablotron ponúkame prenosné GPS sledovacie zariadenie tzv. GPS TRACKER určené niele pre automobily ale aj pre sledovanie osôb (napr. deti, stroje a iné zariadenia).
Zariadenie je veľmi kompaktné preto aj jeho inštalácia je jednoduchá. Údaje o polohe sa ukladajú buď do internej pamäte alebo na server. Pomocou tejto technológie je možné nielen sledovanie v reálnom čase aj ale záznam o trase sledovaného objektu. Pri použití pre automobiliy je možné exportovať aj knihy jázd alebo rôzne grafy.
Sem nejak treba dat tie fotky gps tracker a ten print screen gps tracker SW.

 

 

Mám záujem o zabezpečenie vozidla

 

Domáca automatizácia a inteligencia pomocou zabezpečovacieho systému

Automatizácia preniká už niekoľko rokov do bežného života a do domácností. Samozrejmosťou sa stáva ovládať spotrebiče v domácnosti cez mobilný telefón, spustiť kúrenie na chate cez SMS ešte pred príchodom, ovládať jedným ovládačom (kľúčenkou) alebo bezkľúčový prístup do vášho domu, či bytu.

Naša ponuka automatizácie pozostáva:

 • Kúrenie a Chladenie - Riešenia zvyšujúce komfort vykurovacích a chladiacich systémov a zabezpečujúce úspornú reguláciu teploty. (Zálohované obehové čerpadlá, riadiace jednotky)
 • Ovládanie - Zariadenia pre jednoduché diaľkové ovládanie spotrebičov. (Osvetlenie, závlaha, žalúzie, brány a dvere)
 • Vzdialený prístup - Riešenie pre plnohodnotný vzdialený prístup k vašim zariadeniam pomocou rádiového signálu, GSM siete a internetu. (Komunikátory, diaľkové ovládače)

Monitor dychu NANNY

Prečo práve NANNY?

Môžete pokojne spať a oddychovať s istotou, že Nanny stráži dych vášho dieťatka. Je vhodná pre všetky bábätká, pretože Syndróm náhleho úmrtia dieťaťa (SIDS) môže nečakane postihnúť aj úplne zdravé a donosené dieťa, úplnou samozrejmosťou je však pre deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou alebo predčasne narodené deti.

Deti do jedného roka majú nepravidelné dýchanie a z nevyjasnených príčin sa niekedy stane, že sa bábätko „zabudne“ nadýchnuť. K zástave dýchania však môže dôjsť aj z iných príčin (zvratky, choroba, prehltnutie malého predmetu apod.)

 

Mám záujem o Nanny 

 

Požiarna ochrana pomocou zabezpečovacieho systému

Požiarna signalizácia slúži na detekciu požiaru a to už v jeho počiatočných fázach, kedy je aj najúčinnejšia a pomáha tak chrániť život, zdravie a majetok osôb.
Pomocou zabezpečovacieho systému Jablotoron dokážeme zákazníkom vytvoriť akúkoľvek ochranu pred požiarom.

Využívame drôtové a bezdrôtové detektory teploty a požiaru. V prípade vypuknutia požiaru impulzy z detektorov požiaru môžu byť vyhodnotené rôznymi spôsobmi:

 • odoslať signál cez ústredňu na Pult centralizovanej ochrany PCO (Polícia, SBS) a tým z alarmovať hasičov už v tom čase ako Vy dozvedáte od požiarnom poplachu,
 • systém dokáže pri požiarnom poplachu otvárať/zatvárať zámky, dvere, brány prípadne spúšťať požiarne clony,
 • samotné požiarne detektory sa dajú použiť okrem detekcie dymu aj ako detektory zvýšenej teploty a v prevádzkach kde môže vyššia teploty spôsobiť škody na majetku.

 


PARTNERI


Tento web používa známe „koláčiky“ (súbory cookies).
Ak chcete vedieť viac o týchto nenápadných „koláčikoch“, kliknite pre viac informácií.


Áno, rozumiem